Заходи благодійного комітету

Благодійний комітет РСС – це сім’я з 22 волонтерів, завжди готових і радих допомогти в найкоротші терміни. Комітет працює в багатьох напрямках, а саме: допомога дітям та їх сім’ям, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні міської клінічної лікарні, в КЗ «Кам’янський протитуберкульозний санаторій ДОР», на постійній основі опікуються лікуванням полтавця Юрія Штрикуля, допомагають пункту перетримки бездоглядних тварин,  займаються збором пластикових кришечок для подальшої їх переробки та збороб батарейок для правильної утилізації, традиційно влаштовують благодійні бали.  В 2018 році комітет був нагороджений Полтавською міською радою за перемогу в номінації « Кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах».

Processed with VSCO with hb2 preset

27 жовтня 2018 року, члени благодійного комітету Ради студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту  організували благодійну акцію “Дорога додому” з метою допомогти притулку для тварин “Барбоскіни”.

До цієї акції приєдналися усі бажаючі, які прагнули підтримати наших братів менших, а також волонтери-фотографи, котрі допомогли в організації цього фото-дня.

Всю нашу дружню компанію радісно та голосно зустріли чарівні песики, з якими кожен бажаючий міг погуляти та сфотографуватись. Це був неймовірний день! Дякуємо всім хто долучився до акції та  допоміг тваринам!

 Всі фото можна переглянути за посиланням “Дорога додому”

 

 

21 листопада 2018року, члени Благодійного комітету, відвідали Онкологічне відділення міської клінічної лікарні м. Полтави, куди віднесли діткам близько 30 кг фруктів та медикаменти, спілкувалися з дітьми та їх батьками!

Відео-звіт заходу можна переглянути за цим посиланням  

 3 26.11.18 по 15.12.18 в Полтавському юридичному інституті проходив “Challenge добрих справ “, до участі в якому долучилися студенти і викладачі інституту.  Фіналістами конкурсу стали Лемешко О. М.  ,Кисленко О. та Гомілка  Є.. Голосуванням було обрано переможця,  ним став Лемешко О. М.

 

25  лютого в приміщенні їдальні Полтавського юридичного інституту був проведений благодійний ярмарок. Учасниці благодійного комітету РСС продавали власноруч приготовані смаколики.  До акції долучились як викладачі так і студенти інституту.  Всі виручені кошти були перераховані на рахунок Юлії Штрикуль ( мама Юрія Штрикуля). 

Відео-звіт заходу можна переглянути за цим посиланням  

 

15 березня  благодійний комітет РСС організував груповий похід до Полтавської обласної станції крові. До акції долучились 11 студентів нашого інституту.

28.03.2018 члени благодійного комітету відвідали ІV форум волонтерів “Здорове місто – це в наших руках!” , проведеного Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Виступи спікерів були інформативними і наразі комітет розглядає можливість подання заяви на проект співпраці з Міською радою.

З 26.03 по 1.04 в бібліотеці інституту була проведена благодійна виставка-продаж малюнків дітей, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні міської клінічної лікарні. Від продажу малюнків було зібрано 342 грн. Гроші будуть витрачені на придбання необхідних медикаментів для дітей.

Учасники комітету провели збір коштів для закупівлі речей для дітей, що перебувають на лікуванні в ​​ КЗ ” Кам’янський протитуберкульозний санаторій ДОР” . Спільними зусиллями було перераховано 1213 грн 30 к.

На постійній основі діє акція ” Врятуй життя Юрія Штрикуля” – збір коштів для лікування хлопця. Діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Скриньку для допомоги ви можете знайти на першому поверсі інституту. На даний момент зібрано і перераховано на рахунок мами Юри 179 грн

17.04.2019 члени благодійного комітету відвідали онкогематологічне відділення Полтавської міської клінічної лікарні. Члени комітету закупили для відділення шприци в кількості 224 штуки та фруктові набори для дітей. Члени комітету поспілкувалися з дітьми, батьками та керівництвом відділення про нагальні потреби.

Відео-звіт можна переглянути за цим посиланням

 23.04.19 члени благодійного комітету відвідали відкриту зустріч з Молодіжним послом ЮНІСЕФ в Україні та фронтменом гурту “Антитіла ” Тарасом Тополею. Під час заходу Тарас розповів про новий проект “U-Report Ukraine” та відповів на запитання присутніх про своє життя, вподобання та волонтерство.

У суботу, 27 квітня, члени Благодійного комітету Ради студентського самоврядування організували похід до притулків для тварин – “Барбоскіни” та “Ліра і Ральф”.
До комітету змогли приєднатися усі бажаючі, які хотіли активно провести свій суботній ранок!
Напередодні організатори закупили продутки для наших маленьких друзів, які радісно зустріли їх!
Кожен, хто приєднався до акції, мав можливість прогулятися з песиками та чудово провести з ними час!
Слідкуйте за нашими новинами, щоб нічого не пропустити

Відео звіт можна переглянути за цим посиланням

15 травня учасники благодійного комітету віднесли зібрані за навчальний рік кришечки до Полтавського батальйону небайдужих. Дякуємо всім студентам і викладачам, які долучилися до акції. Разом ми робимо добру справу!

photo5395541542090943185

 

Нещодавно члени Благодійного комітет РСС Полтавського юридичного інституту взяли участь у конкурсі волонтерських проектів “Робимо світ кращим”, організованим Полтавською міською радою, з власним проектом під назвою “Моє здоров’я”, який полягає у майбутньому проведенні кількох лекцій на теми вироблення корисних звичок у питаннях фізичного, психологічного та духовного здоров’я. Безсумнівно, наші волонтери отримали заслужену перемогу та отримали сертифікат для реалізації свого проекту. Тож з нетерпінням чекаємо проведення цікавих та корисних лекцій від членів Благодійного комітету!