Заходи благодійного комітету

Благодійний комітет РСС – це сім’я волонтерів, завжди готових і радих допомогти в найкоротші терміни. Комітет працює в багатьох напрямках, а саме: допомога дітям та їх сім’ям, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні міської клінічної лікарні, в КЗ «Кам’янський протитуберкульозний санаторій ДОР», створюють проекти на рівні міста, допомагають пункту перетримки бездоглядних тварин,  займаються збором пластикових кришечок для подальшої їх переробки та збороб батарейок для правильної утилізації, традиційно влаштовують благодійні бали.  В 2018 році комітет був нагороджений Полтавською міською радою за перемогу в номінації « Кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах».

 

27 жовтня 2018 року, члени благодійного комітету Ради студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту  організували благодійну акцію “Дорога додому” з метою допомогти притулку для тварин “Барбоскіни”.

До цієї акції приєдналися усі бажаючі, які прагнули підтримати наших братів менших, а також волонтери-фотографи, котрі допомогли в організації цього фото-дня.

Всю нашу дружню компанію радісно та голосно зустріли чарівні песики, з якими кожен бажаючий міг погуляти та сфотографуватись. Це був неймовірний день! Дякуємо всім хто долучився до акції та  допоміг тваринам!

 Всі фото можна переглянути за посиланням “Дорога додому”

 

 

21 листопада 2018року, члени Благодійного комітету, відвідали Онкологічне відділення міської клінічної лікарні м. Полтави, куди віднесли діткам близько 30 кг фруктів та медикаменти, спілкувалися з дітьми та їх батьками!

​​Вчора, 4 грудня, пройшов III етап IX міського конкурсу під назвою “Волонтер року”, куди був запрошений і наш Благодійний комітет РСС. Концерт відбувся в Міському Будинку Культури, де свої таланти показували школярі та студенти з різних навчальних закладів і творчих гуртків.
Наш Благодійний комітет РСС переміг у номінації “Кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях”, а також нагородили Голову Благодійного комітету РСС – Величко Олександру за активну участь у роботі волонтерського загону, відповідальне ставлення до справи, активну участь у житті Полтавської териториальної громади.
Ці перемоги надихнули наш комітет на подальшу роботу в цій сфері, а ми будемо і далі підтримувати наших невтомних помічників.
Тож привітаємо їх!

Відео-звіт заходу можна переглянути за цим посиланням  

 3 26.11.18 по 15.12.18 в Полтавському юридичному інституті проходив “Challenge добрих справ “, до участі в якому долучилися студенти і викладачі інституту.  Фіналістами конкурсу стали Лемешко О. М.  ,Кисленко О. та Гомілка  Є.. Голосуванням було обрано переможця,  ним став Лемешко О. М.

 

25  лютого в приміщенні їдальні Полтавського юридичного інституту був проведений благодійний ярмарок. Учасниці благодійного комітету РСС продавали власноруч приготовані смаколики.  До акції долучились як викладачі так і студенти інституту.  Всі виручені кошти були перераховані на рахунок Юлії Штрикуль ( мама Юрія Штрикуля). 

Відео-звіт заходу можна переглянути за цим посиланням  

 

15 березня  благодійний комітет РСС організував груповий похід до Полтавської обласної станції крові. До акції долучились 11 студентів нашого інституту.

28.03.2018 члени благодійного комітету відвідали ІV форум волонтерів “Здорове місто – це в наших руках!” , проведеного Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Виступи спікерів були інформативними і наразі комітет розглядає можливість подання заяви на проект співпраці з Міською радою.

З 26.03 по 1.04 в бібліотеці інституту була проведена благодійна виставка-продаж малюнків дітей, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні міської клінічної лікарні. Від продажу малюнків було зібрано 342 грн. Гроші будуть витрачені на придбання необхідних медикаментів для дітей.

Учасники комітету провели збір коштів для закупівлі речей для дітей, що перебувають на лікуванні в ​​ КЗ ” Кам’янський протитуберкульозний санаторій ДОР” . Спільними зусиллями було перераховано 1213 грн 30 к.

На постійній основі діє акція ” Врятуй життя Юрія Штрикуля” – збір коштів для лікування хлопця. Діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Скриньку для допомоги ви можете знайти на першому поверсі інституту. На даний момент зібрано і перераховано на рахунок мами Юри 179 грн

17.04.2019 члени благодійного комітету відвідали онкогематологічне відділення Полтавської міської клінічної лікарні. Члени комітету закупили для відділення шприци в кількості 224 штуки та фруктові набори для дітей. Члени комітету поспілкувалися з дітьми, батьками та керівництвом відділення про нагальні потреби.

Відео-звіт можна переглянути за цим посиланням

 23.04.19 члени благодійного комітету відвідали відкриту зустріч з Молодіжним послом ЮНІСЕФ в Україні та фронтменом гурту “Антитіла ” Тарасом Тополею. Під час заходу Тарас розповів про новий проект “U-Report Ukraine” та відповів на запитання присутніх про своє життя, вподобання та волонтерство.

У суботу, 27 квітня, члени Благодійного комітету Ради студентського самоврядування організували похід до притулків для тварин – “Барбоскіни” та “Ліра і Ральф”.
До комітету змогли приєднатися усі бажаючі, які хотіли активно провести свій суботній ранок!
Напередодні організатори закупили продутки для наших маленьких друзів, які радісно зустріли їх!
Кожен, хто приєднався до акції, мав можливість прогулятися з песиками та чудово провести з ними час!
Слідкуйте за нашими новинами, щоб нічого не пропустити

Відео звіт можна переглянути за цим посиланням

15 травня учасники благодійного комітету віднесли зібрані за навчальний рік кришечки до Полтавського батальйону небайдужих. Дякуємо всім студентам і викладачам, які долучилися до акції. Разом ми робимо добру справу!

photo5395541542090943185

 

Нещодавно члени Благодійного комітет РСС Полтавського юридичного інституту взяли участь у конкурсі волонтерських проектів “Робимо світ кращим”, організованим Полтавською міською радою, з власним проектом під назвою “Моє здоров’я”, який полягає у майбутньому проведенні кількох лекцій на теми вироблення корисних звичок у питаннях фізичного, психологічного та духовного здоров’я. Безсумнівно, наші волонтери отримали заслужену перемогу та отримали сертифікат для реалізації свого проекту. Тож з нетерпінням чекаємо проведення цікавих та корисних лекцій від членів Благодійного комітету!

20 вересня, відбулася перша лекція проекту «Школа під відкритим небом “Моє здоров’я”», організований Благодійним комітетом Ради студентського самоврядування нашого інституту.
Під впливом погодніх умов, перша лекція була проведена не під відкритим небом, а в одній з аудиторій нашого інституту, проте це не завадило основній меті проекту – залучити якомога більше людей до здорового способу життя.
Вступне слово було надане Голові РСС Галєєву Ярославу та Голові Благодійного комітету РСС Величко Олександрі.
Спікером першої лекції була член Благодійного комітету РСС, Коваленко Анна-Марія, котра розповіла слухачам про правильне та здорове харчування.
Далі – більше! Всі бажаючі можуть приєднатися до школи наступної п’ятниці 27.09 о 16:00, ауд. 108

21 вересня у стінах нашого закладу відбулася друга лекція проекту «Школа під відкритим небом “Моє здоров’я”».
Спікером даної лекції був спеціально запрошений гість Віктор Шилов – керівник напрямку роботи з підлітками БО “Світло надії”.
Учасники спілкувалися на тему “ВІЛ/СНІД”, виконували практичні завдання та отримали домашню роботу.

 

 Всім привіт! Пам’ятаєте оголошення про школу “Моє здоров’я”? Так ось, 27 вересня відбулася леція – тренінг на тему ” Рівновага життя”. Учасники школи мали змогу створити колесо баланса для відстеження і вдосконалення сфер життя . Наступною частиною тренінгу була мотиваційна частина, де учасники змогли дізнатися більше про створення магічних формул для оновлення підсвідомості.

 28 вересня в рамках проекту ” Школа під відкритим небом ” Моє здоров’я” Ярослав Галєєв провів лекцію-тренінг на тему ” Психологічний комфорт”. Учасники виконували безліч практичних завдань, найцікавішими виявились знання про те, як правильно відмовляти людям.

 Учасники благодійного комітету виконали умови міської акції ” Добре справа” та подарували обласній дитячій бібліотеці нові книжки.

 4 жовтня в рамках проекту ” Школа під відкритим небом ” Моє здоров’я” був проведений тренінг ” Прокрастинація, Тайм-манеджмент – як встигати все” . Спікером виступила голова благодійного комітету Величко Олександра. Учасники виконували командні та індивідуальні практичні завдання з планування часу та SWOT-аналізу .

5 жовтня відбулась остання лекція-тренінг в курсі “Школа під відкритим небом “Моє здоров’я ” . Тренінг на тему ” Самореалізація ” провела Бабенко О. М. Після закінчення курсу всі учасники представили свої курсові проекти та отримали сертифікати.

9 жовтня члени благодійного комітету відвідали заняття ” Комунікативні навички волонтерів ” в рамках міської “Школи волонтерів ” від Полтавського міського центру соціальних служб для для сім’ї.

11 жовтня члени благодійного комітету відвідали презентацію онлайн платформи ” Ліга волонтерів ” від міського центру соціальних служб для для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадським рухом ЧЕСНО.

На постійній основі в інституті діє акція ” Батарейки здавайтесь”, сьогодні, 11 жовтня, благодійний комітет передав зібрані за рік батарейки до ” Еко-бусу”, що курсує Полтавою та збирає небезпечні відходи.

 За участь благодійного комітету РСС в міських акціях “День доброти ” та ” Добра справа ” наш інститут був нагороджений грамотою за активну участь у благодійних заходах міста та за вагомий розвиток волонтерського руху.
Благодійний комітет РСС в свою чергу висловлює вдячність всім студентам, які долучилися до участі в заходах.

В рамках занять міської “Школи волонтерів ” учасники благодійного комітету відвідали тренінг ” Управління конфліктами “

З 21 по 25 жовтня благодійний комітет провів збір книжок для благодійного ярмарку, що відбудеться в Інституті журналістики КНУ. Всі виручені кошти підуть на лікування Дані Патенко. Щиро вдячні за неймовірну активність студентів, батьків, викладачів.

Вчора у стінах бібліотеки Полтавського юридичного інституту було проведено благодійну гру “Мафія”, яку організував благодійний комітет Ради студентського самоврядування.
Усі кошти було перераховано на лікування 18-річного хлопця – Дані Патенка, який страждає на гострий лейкоз.
Чекаємо від благодійного комітету більше таких цікавих та корисних заходів!

28 жовтня в їдальні Полтавського юридичного інституту пройшов благодійний ярмарок. Волонтери благодійного комітету та учні Полтавської гімназії 17 приготували смаколики і протягом дня частували всіх відвідувачів їдальні. Зібрані кошти в сумі 5735 грн були перераховані на рахунок мами Даніїла Патенко – Фурси Наталії Анатоліївни.
Рада студентського самоврядування вдячна всім, хто долучився до створення та проведення ярмарка.