Діяльність комітету з питань успішності студентів

Комітет з питань успішності студентів РСС – комітет, що прагне допомогти студентам у вивченні юриспруденції. Наше завдання – зробити навчальний процес ще цікавішим і результативнішим, запалити в студентах пристрасть до навчання та допомогти кожному повністю розкрити свій потенціал.

Комітет складається з 10 цілеспрямованих та креативних студентів.

Діяльність Комітету різноманітна: від порад, що можуть покращити успішність у вивченні дисциплін до інтерв’ю з викладачами.

Так, серед заходів нашого Комітету можемо виділити “Кишеньковий лікнеп”, що публікується на офіційній сторінці Полтавського юридичного інституту в Інстаграмі і містить ефективні поради щодо навчання, а також іншу корисну інформацію.

У рамках обміну досвідом було організовано написання листа до молодших курсів старшокурсниками, де останні могли поділитися своїми знаннями і враженнями від навчання та дати поради прийдешнім поколінням.

Крім цього, ми проводимо інтерв’ю з викладачами Інституту, що публікуються на офіційних сторінках в соціальних мережах. Такі інтерв’ю містять цікаву і мотивуючу інформацію, що надихає на результативне навчання, а також спрямовані на подолання бар’єру між викладачами та студентами.

 

Щиро сподіваємося, що діяльність Комітету сприятиме плідній та ефективній роботі студентів!